Destek
Asistanı
Asistan

Müşteri Yorumları

Zayıflamak için Merve hanımla görüştüm. Görüşme sürecim son derece başarılı ve verimli geçti.Güler yüzlü sempatik ve motive ediciydi. Çok memnun kaldım.

K. C.
K. C.

Kilo verme amacıyla online görüşmeye başladığım Merve Hanımla, çok güzel yol kat ediyoruz. Vazgeçemem sandığım bir çok kötü beslenme alışkanlığından sayesinde tamamen kurtuldum ve sağlıklı beslenmeyi öğreniyorum.

M. A.
M. A.

Birlikte 3 ayı atlattık. Hala da devam ediyoruz. 16 kiloya elveda dedik bile. Keyifli bir şekilde, aç kalmadan, sağlıklı beslenerek kilo verme serüvenimizi geçiyoruz. Merve hanım güler yüzlü, tatlı dilli, her zaman motivasyon kaynağımız oluyor. Ben Merve hanım ile yollarımız iyi ki karşılaşmış diyorum.

Y. R.
Y. R.

7 aylık danışma sürecimde 59 kg dan, hedeflediğim 50 kg a, hiç sıkıntı olmadan, Merve hanımın uyguladığı diyet ve motivasyonla, keyifle ulaştım. İlgisi ve güler yüzüyle adeta dostlarımdan birisi oldu. Çok teşekkürler Merve hanım.

G. A.
G. A.

İzmitte sizin psikolojinizi de anlayıp sizi yormadan zevkle zayıflamanıza yardım eden, enerjisiyle motive eden en iyi diyetisyen. Hamilelik, doğum derken inatçı kilolarımdan Merve hanım yardımıyla çok rahat bir şekilde kurtuldum. Kesinlikle tavsiyemdir. :)

G. C.
G. C.

Merve hanım sayesinde 3 ayda 11 kilo verdim mükemmel tespit ve yönlendirmeleriyle açlık yorgunluk çekmeden rahatlıkla kilo verebiliyorsunuz. Teşekkürler Merve Hanım.

İ. N.
İ. N.

Merve Hanım ile 3. 5 aylık bir sürede 10 kilo verdim.Hazırlamış olduğu diyet listeleriyle birlikte sürdürülebilir sağlıklı yaşamı öğrendim ve hayatıma uygulamaya başladım. Hatta seanslardan sonra da kilo verme süreci devam etti. Merve Hanıma hayallerime kavuşmamı sağladığı için çok teşekkür ederim.

C. A.
C. A.

Obezite sorunu olan oğluma yeniden umut olan Merve Ablamız, Sadece bir diyetisyen olarak değil arkadaş ve yol gösterici olarak da anlamlı ve güzel bir değişime imza attı. Sağlıklı ve düzenli beslenmenin sırları ile yeni bir hayata merhaba diyen bir evladın annesi olarak teşekkürler Merve Tuna!

N. M.
N. M.

6 ayda toplam 13 kg verdim. Merve hanımın yönlendirmesi ,diyet listeleri ve yüksek motivasyonu ile açlık çekmeden doğru beslenme bilincini kazandım. Bu sayede kolesterol değerlerim normal sınırlar içerisine girdi.

M. T.
M. T.
Yukarı