Destek
Asistanı
Asistan

Diyetisyen Merve TUNA

Diyetisyen Merve TUNA, Ankara’da ilk ve orta öğrenimini birinciliklerle bitirmiş olup ardından Mustafa Kemal Anadolu Lisesi’nde lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. 2014 yılında Erciyes Üniversitesi Sağlıklı Bilimler Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olmuştur.

Kişisel gelişimin ne kadar önemli olduğunun daima farkında olan Merve TUNA, mesleğine ve danışanlarına fayda ve değer sağlamak için öğrencilik yıllarında çeşitli kurum ve kuruluşlarda gönüllü stajlar ve yarı zamanlı çalışmalar yapmıştır. Mezun olmadan önce ve sonrasında beslenme konusunda çeşitli kongre ve seminerlere katılmıştır.

2014 yılında Diyetisyen ünvanını kazandıktan sonra özel bir fizik tedavi merkezinde mesleğini yapmaya başlamış, 2016 yılında da İzmit’e gelerek 2017 yılı içerisinde Yahyakaptan’da Merve Tuna Beslenme ve Diyet Danışmanlığı kliniğini açmıştır, yüzyüze ve online danışmanlıklarla danışanlarına destek vermektedir. Bu süreçte danışanlarını spor konusunda da doğru yönlendirebilmek için fitness eğitmenliği eğitimi almış ve pilates eğitmenliği de yapmıştır.

Merve TUNA, daha sağlıklı, daha mutlu ve daha özgüvenli olmak isteyenlere sürdürülebilir beslenmeyi yaşam tarzı haline getirebilmeleri için hayat boyu dengeli beslenmeyi öğretiyor.

Merve TUNA, diyet mantığından ziyade stressiz, yasaksız ve keyifle sürdürülebilir beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmeyi öğretiyor.

Birçok gazete, dergi, yayın grubu ve sosyal medyada beslenme hakkında yazılar yazmaktadır. Bu vesileyle insanlara daima faydalı olmayı amaç edinmiştir.

Mücadeleci, olmazı olduran ve daima başarıyı hedeflemeyi ilke edinen Merve TUNA sizlere de doğru beslenmeyi bu şekilde hayatınıza adapte etmeyi, yüzyüze ve online (uzaktan takip) çalışma şekliyle amaçlamaktadır.

Beslenme ve Diyet Uzmanı
Merve TUNA

Ekibimiz

2020 yılında Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden Yüksek Onur Öğrencisi olarak mezun olmuştur.

Lisans süreci boyunca birçok kongre ve seminerlere katılmıştır. Lisans eğitiminin son yılında çeşitli sağlık kuruluşlarında poliklinik, hastalıklarda beslenme, anne-çocuk beslenmesi ve toplu beslenme sistemleri alanlarında staj yapmıştır.

2020 yılı Eylül ayı itibariyle Merve Tuna Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’nda hizmet vermeye başlamıştır.

Burada bireylere sürdürülebilir sağlıklı beslenmeyi öğreterek; diyeti yaşam tarzı haline getirmeyi ve bireylerin yaşam kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır.

Diyetisyen
Berre GENÇER

Uygulanabilir ve Sağlıklı Çözümler

Sadece sana özel hazırlanan beslenme programıyla elde edeceğin fit görünümün keyfini çıkar.

İdeal kilonuza en sağlıklı yollardan ulaşmak için ilk adımınızı şimdi atın!

Aklınızdaki sorulara daha hızlı cevap bulmak ve daha detaylı bilgi almak için sanal asistan'a danışın.

Destek Asistanı
Bilgi Güvenliği Politikamız Kalite ve Çevre Politikamız

Geçmişte edindiğimiz tecrübeler, bugün prensiplerimiz oldu.

MİSYONUMUZ

Çağın gereksinimlerine ve değişen müşteri ihtiyaçlarına etkili çözümler üretebilmek, uzman ve deneyimli ekibimiz ile danışanlarımıza en kaliteli ve sürdürülebilir bir hizmet sunmak, inovatif düşünceden ayrılmadan verdiğimiz hizmetin kalitemizi arttırmak.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve Uluslararası normlar doğrultusunda sektörün gerekliliklerini yerine getirmek ve yenilikler katmak. Müşteri memnuniyeti, sadakat ve güvenini üst düzeyde tutmayı sürekli ilke edinen bir kurum olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hizmet kalitesini olabilecek en üst seviyede tutmak. Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı mutlu etmek ve onlara güven duymak. Memnuniyeti devamlı kılmak ve yasal sorumluluklara uymak.

DEĞERLERİMİZ

İnsana ve insani değerlere önem veren, güven, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyetini sağlayan, sürekli gelişimi ve değişimi hedefleyen çizgimiz en önemli değerlerimizdir.

Yukarı